PVC Doğrama

pvc1.jpg

PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen

 

  Modern dekorasyon ve aksesuarlar felsefemiz çerçevesinde, her türlü ;PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen pvc ve Cam Balkonların imalatını yıllardır işbirliği yaptığı imalathanelerde son teknoloji makinelerle yaptırmaktadır.
       
        Kısa sürede PVC, cam balkon imalat ve montajında Ankara'da lider olan firmamızın başarısında beş temel unsur belirleyici rol oynamıştır bunlar;

Ölçü: Yapılacak PVC ölçüsü işinde son derece uzman ustalarımız tarafından özelle alınmaktadır.

Malzeme:Firmamız PVC imalatında en kaliteli profil ithal mekanizma kullanmaktadır.

İmalat: Uzman ekibimiz PVC imalatını kendi entegre fabrikamızda tam bir ekip ruhu içinde yapmaktadır.

Montaj ve satış sonrası hizmet: İmalatı yapılan PVC montajı; işini itina ile yapan montaj ekibimiz tarafından yapılmakta üründe sonradan çıkabilecek arızalar en kısa sürede giderilmektedir.

Ekonomik fiyat:PVC üretim ve montajını firmamız bünyesinde yaptığımız için fiyatlarımız piyasaya oranla çok daha uygundur.

   
        Biz Deserto Design firması olarak işçisinden patronuna tüm çalışanlar tam bir ekip ruhu içinde kaliteli malzeme, kaliteli hizmet anlayışıyla size farklı olanı sunabilmek adına tüm enerjimizle çalışmaktayız. Firmamıza güvenerek iş ve sorumluluk veren siz değerli müşterilerimizin işin sonunda memnun kalacağına ve böylelikle hayallerimizdeki hedeflerimize ulaşacağımıza olan inancımız tamdır.

 

   

 Deserto Design olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen hizmeti sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen işlerinde Ankara'da vazgeçilmez firmaların başına gelmekteyiz. Tüm PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.Yapmış olduğumuz bazı PVC - Pimapen - Pakpen - Fıratpen - Gedizpen işerini foto galerimize bulabilirsiniz.

 

pvc_doğrama2
pvc_doğrama2

pvc doğrama

press to zoom
pvc_doğrama1
pvc_doğrama1
press to zoom
pvc_doğrama3
pvc_doğrama3
press to zoom