Hakkımızda

Tüketicilerine yenilikçi ve kaliteli tasarımları ile çözümler üreten Sahralar Mobilya 1956 yılında kurulmuştur.

 

Kurulduğundan bu yana kaliteli ürün ve güncel tasarım prensiplerini gözeterek üretim yapmaktadır. 2000 m² kapalı üretim tesisinde mutfak, yatak odası, ray dolap, yemek odası, genç odası, kapı ve özel mobilya çözümleri üretmektedir.

 

Özellikle mobilya üretiminde AR-GE projelerinin değerine inanan Sahralar Mobiya, müşterilerinin beklentilerini, 63 yıllık tecrübesiyle günümüz çizgilerini  harmanlayarak karşılamaktadır.

 

Müşteri memnuniyeti her zaman en önde tutmayı ilke edinen Sahralar Mobilya, satış sonrası hizmetleriyle de müşterilerinin her zaman yanında olmuştur.

Mutfak7.jpg

Ülkemizde yaşanan ekonomik krizlere rağmen başarılı bir şekilde faaliyetini sürdüren firmamızın amacı, bundan sonraki nesillere'de aynı kalitede çağdaş ve dayanıklı ve çağın teknolojisine uygun sıcak mekanlar üretmeye yönelik çalışmalarına devam etmektir. Ülkemizde ilk kez 1990 yılında membrane (balon) press teknolojisi ile monoblok press kaplama banyo ve mutfak dolapları üretimi yapan fabrikalardan birisi olarak yılların vermiş olduğu bilgi ve birikimlerimizi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

makine2.jpg

Her zaman teknolojiyi takip ederek, en yeni ve en modern teknolojilere sahip makinelerle ürünlerimizi üretiyor ve servis sonrası hizmetlerimizle, her zaman yanınızda oluyoruz.

makine5.jpg
Tüm Videolar

Tüm Videolar

Şimdi İzle