Dekorasyon-Tadilat

Deserto Design olarak 40 yıldır, Sahralar Mobilya'nın Tasarım - Dekorasyon - Tadilat - Aksesuar firması olarak müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ev, ofis, otel, hastane, cafe, restaurant, vs. gibi her türlü yaşam alanları için gereken tüm mobilya, aksesuar ve tadilat işlerini kendimize ait fabrikamızda ve yine kendimize ait ekiplerimizle en iyi, en sağlam ve en güvenilir işleri yapmak ve hizmetleri vermek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Her şeyden önce müşteri mutluluğunu ön planda tutarak, 40 yıldır asla taviz vermediğimiz etik değerleri gözeten ilkelerimizle biz her zaman yanınızda olacağız.

deserto1.png

Deserto Design olarak konusunda uzman ve eğitimli kadromuz ile siz değerli müşterilermize her türlü iç mekan tasarım, dekorasyon ve tadilat işleriniz ile ilgili hizmet sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Yılların vermiş olduğu bilgi birikim ve tecrübe ile dekorasyon, tadilat işlerinde Ankara'da en eski ve sürekliliği olan firmalardan biri konumundayız. Tüm işleriniz için firmamızla 7/24 iletişime geçebilirsniz.

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom